Luxury Brand Management Fashion Management

KEY

INFORMATION

LEVEL : POSTGRADUATE 

DURATION : 1 YEAR 

COURSE START DATE : NOVEMBER 2020

SPECIALISATIONS : FASHION COMMUNICATION, FASHION MARKETING, FASHION RETAIL & LUXURY BRAND MANAGEMENT

DUAL COUNTRY : SEMESTER OPTION OF LONDON, MILAN OR DUBAI

FULL FEE SCHOLARSHIP FOR AN OPTIONAL  1 MONTH LEARNING EXPERIENCE IN DUBAI

  

Sözleşme süresi nedir?


Sanal ofislerimiz için minimum 3 aylık sözleşme yapılmaktadır.
Depozito ücreti ödeyecek miyim


Depozito ve kurulum bedeli ödemeniz gerekmemektedir.
Stopaj vergisi ödeyecek miyim?


Hayır. Size düzenlemiş olduğumuz fatura sanal ofis bedeli olarak düzenleneceğinden stopaj vergisi ödemezsiniz. Sözleşmenizi Kira kontratı olarak kullanabilir, kesilen faturaları %18 KDV gideri olarak gösterebilirsiniz.
Hangi vergi dairesine bağlı olacağız?


Luven Office adresi artık sizin yasal adresiniz olacaktır. Mecidiyeköy vergi dairesi bölgenin vergi dairesidir.
Sanal ofis hizmeti ne zaman aktive ediliyor


Bir iş günü içerisinde kayıt işlemleriniz tamamlanmaktadır. Yoklama işlemleri vergi dairesine başvurunuzun ardından 1-2 hafta gibi sürelerde tamamlanmaktadır.
Yiyecek - İçecek servisi nasıl yapılıyor? Neler dahil?


Tüm sıcak içecekler ofisimizde mevcuttur. Ücretsiz ve self servis olarak sunulmaktadır. Filtre kahve, türk kahvesi, nescafe, çay, bitki çayları, toz içecekler, su, ve sade maden suyu sürekli olarak servis edilmektedir. Ayrıca haftanın 3 günü taze atıştırmalıklar da masanızda hazır bulunmaktadır. Toplantılarınız için ücretli olarak soğuk içecek ve yemek servisi de yapılmaktadır.
Misafirim geldiğinde nasıl karşılanır?


Misafirlerinizin, binamızın giriş bölümünde bulunan resepsiyon görevlisine şözleşmede belirttiğiniz şirket ismi yada isminizi belirtmesi yeterli olacaktır. Misafirinizin geldiği bilgisi size iletilir, misafiriniz toplantı odasına yönlendirilir. Beklemediğiniz bir misafiriniz siz yokken geldiğinde, size telefon ile bilgi verilir. Gelebilecek durumda iseniz siz gelene kadar toplantı odasında ağırlanır, ikram servisi yapılır.
Adresi web sitemde / kartvizitimde kullanabilir miyim?


Adresinizi ve telefon numaranızı tüm tanıtım materyallerinde ve iletişim bilgisi istenen alanlarda kullanabilirsiniz.
Vergi dairesi yoklaması nasıl gerçekleşiyor?


Mali müşaviriniz size vermiş olduğumuz sözleşme örneği ile vergi dairesine başvuruda bulunduktan en fazla "5" iş günü içerisinde yoklama memurları ofisinize gelmektedirler. Yoklama sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin kimliği ile tesiste hazır bulunması gerekmektedir. Aksi durumda işlemler yapılamamaktadır.

ENTRY REQUIREMENTS


Graduates or 2/3 Year Diploma holders in any stream. Applications by mature students with professional work experience or a keen interest in fashion, Luxury or retail will also be considered.
QUALIFICATION HONORED


PG in Luxury & Fashion Management with specializations in Luxury Brand Management, Fashion Retail, Fashion Marketing & Fashion Communication by FAD International Academy
CAREER PROGRESSION


Students can work with retail chains, design houses, export houses, independent designers, media houses or start their own venture with roles such asFashion Marketer, Fashion Buyer, Fashion Communicator, PR Consultant, Brand Manager, Retail Merchandiser, Stylist,Event Planner & Manager, Fashion & Lifestyle Journalist, Art Director, Fashion Consultant & more.

INTERNSHIPS & PLACEMENTS

INDUSTRY INITIATIVES

INTERNATIONAL UNIVERSITY PROGRESSION

Students in the past have progressed on to the following Universities for Higher Education term transfers & top up years

WEBINARS ON FADLIVE

Academic Framework for 2020

Our COVID-19 Planning for Online & Campus Based Learning

Admissions 2020 Open

© 2020 by FAD Institute of Luxury Fashion & Style 

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
Luxury Brand Management